قوانین و مقررات سایت

استفاده از خدمات آزمایشگاه جامع دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آزمایشگاه جامع دانشگاه از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است کلیه اصول، مقررات و رویه‏‌های وب­سایت آزمایشگاه جامع دانشگاه مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می­باشد. در صورت اعمال تغییرات در قوانین مندرج و خدمات آزمایشگاه جامع در آینده، قوانین جدید در همین صفحه منتشر و به روز رسانی شده و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین وب­سایت به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد .

وب­سایت آزمایشگاه جامع به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

عضویت در سایت کاملاً رایگان بوده و برای هر کاربر نام کاربری و رمز عبور تخصیص داده خواهد شد.

کاربر باید در حفظ رمز عبور و نام کاربری کوشا بوده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند از طریق سایت کلمه عبور جدید دریافت نماید. بدیهی است که خرید از سایت مستلزم ثبت نام در سایت می­باشد.

با توجه به احراز هویت خریدار در آزمایشگاه جامع دانشگاه از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت توسط کاربر، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده کاربر بوده و آزمایشگاه جامع دانشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی درخصوص هرگونه مغایرت‌احتمالی ندارد.